Chladiaci stôl 240 L

700.00  (583.33  bez DPH)

Na externom sklade cca o 2-7 pracovných dní (presný dodací termín na dopyt)

Katalógové číslo: YG-05275 Kategórie: Značky: ,
Popis

Popis

2-dverový chladiaci stôl značky YATO s mramorovou pracovnou doskou a nástavcom.

Chladiaci stôl s rozmermi 900x700x1075 mm má kapacitu 240 l. Je určený na skladovanie potravín v teplotnom rozsahu + 2 ° C až + 80 ° C. Je ideálny pre všetky typy gastronomických zariadení pre prípravu pizze alebo šalátov. Vonkajší a vnútorný plášť vyrobený z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele SS201 zaručuje elegantný vzhľad, ktorý sa veľmi ľahko čistí.

Spodná chladiaca jednotka s výkonom 170 W používa chladiva R600a určené na prácu v 4. klimatickej triedach s maximálnou teplotou 300 ° C a s relatívnou vlhkosťou 55%. Je napájaná elektrickou energiou s napätím 220-240V ~ 50Hz. Prístroj má statické chladenie s okruhom s núteným ventilátorom a funkciou automatického odmrazovania.

Masívna mramorová pracovná doska sa veľmi ľahko čistí. Horný otvor určený pre päť kontajnerov GN1 / 6 s hĺbkou max. 150 mm umožňujú uložiť rôzne druhy prísad. Kontajnery nie sú súčasťou súpravy.

Poštovné a doručenie

SPÔSOBY DORUČENIA

  1. Kuriér DHL / GEIS - 3,95 € (SLOVENSKO aj ČESKO)

MOŽNOSTI PLATBY

  1. Dobierka - Napoužívanejší spôsob platby. Peniaze za tovar zaplatíte až pri prevzatí tovaru doručovateľovi kuriérskej služby.
  2. V hotovosti - Za tovar zaplatíte v hotovosti pri osobnom odbere na našej prevádzke.
  3. Bankový prevod - Po prijatí Vašej objednávky Vám bude vygenerovaná zálohová faktúra. Za tovar zaplatíte vopred na náš bankový účet.
    Objednávka nebude odoslaná pokiaľ peniaze nedorazia na náš účet.
    Neplatí pre verejné inštitúcie – obce, školy.. (možnosť platby až po doručení)
  4. Platobná karta (PayPal) - Po vytvorení objednávky ste presmerovaný na bezpečnú platobnú bránu banky, kde zadáte potrebné údaje. Pokiaľ je transakcia autorizovaná, platba prebehne okamžite a tovar expedujeme najneskôr nasledujúci deň, pokiaľ je skladom. Podporujeme bezpečné platby medzinárodnej služby PayPal.