Elektrická fritéza 13 L

162,46  (135,38  bez DPH)

Kapacita [L]: 13
Výkon: 3,3 kW
Hmotnosť [kg]: 6,5
Rozmery (d x š x v) [mm]: 430x285x335
Rozmery koša [mm]: 210x190x150
Materiál: nerezová oceľ

Aktuálne vypredané

(E-mail when Stock is available)

Katalógové číslo: YG-04616 Kategória: Značky: ,
Popis

Popis

Fritéza s kapacitou 13 litrov.

S touto profesionálnou fritézou od spoločnosti YATO bude pre vás vyprážanie veľmi ľahké a jednoduché. Má všestranné využitie v každej gastro prevádzke, reštaurácii, kuchyni, bufete alebo stánkoch rýchleho občerstvenia. Je určená na vyprážanie:

    • hranoliek
    • mäsa
    • rýb
    • zeleniny

Fritovacia nádrž má maximálnu kapacitu 13 litrov. Minimálna hladina oleja je však 5,2L a maximálna hladina je 8,5L.Potrebnú hladinu oleja si môžete bez problémov odkontrolovať na bočných ryskách MIN a MAX.

Ohrievač s výkonom 3,3 kW je ovládaný termostatom umiestneným na ovládacom paneli. Je možné nastaviť prevádzkovú teplotu v rozmedzí 60 ~ 200 ° C. Inštalovaný bezpečnostný vypínač odolný proti striekajúcej vode umožňujú vypnúť zariadenie bez odpojenia napájacieho kábla zo siete. Okrem toho má ovládací panel ochranný kryt vyrobený z veľmi odolného polykarbonátu, ktorý chráni panel pred rozstrekovaním oleja počas fritovania. Vďaka tomu je udržiavanie čistoty fritézy oveľa jednoduchšie.

Obzvlášť užitočnou vlastnosťou fritézy YATO je aplikácia takzvanej „studenej zóny“, teda uvoľnenia medzi ohrievačom a dnom nádrže. Táto funkcia využíva jav, že teplo generované ohrievačom stúpa nahor pri zohrievaní oleja. Avšak pod ohrievačom je teplota oleja nižšia. Obal a veko, ktoré sú súčasťou fritézy, sú vyrobené z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele. Vďaka tomu sa fritéza rýchlo čistí a udržiava čistá. Zvyšky z jedál, ktoré vypadnú z fritovacieho koša alebo klesajú na dno fritézy, sa zhromažďujú v studenej zóne na dne fritézy a tým nedochádza k ich spaľovaniu. Olej si tak zachová svoju prirodzenú chuť.

Fritéza YATO má kvalitne spracovaný a robustný kôš s rozmermi 210x190x150 mm s plastovou teplovzdornou rukoväťou. Na druhej strane špeciálne háčiky umožňujú zavesenie koša priamo nad nádržou, čím sa minimalizuje riziko postriekania oleja na pracovnú plochu.

Napätie: 230V ~ 50Hz,
Rozmery: 430x285x335 mm
Hmotnosť: 6,5kg
Kód: YG-04616
Výrobca: YATO