Späť
Previous product
Fritéza 10 L YG-04615 Elektrická fritéza 10 L, jednokomorová s vypúštacím kohútikom na olej. Kvalitný fritovací kôš s rozmermi 210x190x90 mm s plastovou teplovzdornou rukoväťou. Elektrická fritéza 10 L 165.00  (137.50  bez DPH)
Next product
<Fritéza 2x16 L YG-04634 Elektrická fritéza 2x16 L. Dvojkomorová fritéza z nerezovej ocele s výkonným ohrievacim prvkom 2x5 kW, zabezpečí rýchle zahriatie oleja na potrebnú teplotu. Elektrická fritéza 2x16 L 395.00  (329.17  bez DPH)

Elektrická fritéza 2×10 L

320.00  (266.67  bez DPH)

Kapacita [L]: 2×10
Výkon [kW]: 2×3
Hmotnosť [kg]: 14
Rozmery (d x š x v) [mm]: 520x610x355
Rozmery koša [mm]: 210x190x90
Materiál: nerezová oceľ

Na externom sklade cca o 2-7 pracovných dní (presný dodací termín na dopyt)

Katalógové číslo: YG-04632 Kategórie: Značky: ,
Popis

Popis

Dvojkomorová elektrická fritéza s vypúštacími kohútikmi s kapacitou 2x10L od firmy YATO.

S touto profesionálnou fritézou od spoločnosti YATO bude pre vás vyprážanie veľmi ľahké a jednoduché. Má všestranné využitie v každej gastro prevádzke, reštaurácii, kuchyni, bufete alebo stánkoch rýchleho občerstvenia. Je určená na vyprážanie:

  • hranoliek
  • mäsa
  • rýb
  • zeleniny

Každá z fritovacích nádrží má maximálnu kapacitu 10 litrov. Na rozdiel od toho je minimálna hladina oleja 4L a maximálne 6L.Potrebnú hladinu oleja si môžete bez problémov odkontrolovať na bočných ryskách MIN a MAX.

Dva ohrievače, každý s výkonom 3,0 kW, sú ovládané termostatom umiestneným na ovládacom paneli. Je možné nastaviť prevádzkovú teplotu v rozmedzí 60 ~ 200 ° C. Inštalovaný bezpečnostný vypínač odolný proti striekajúcej vode umožňujú vypnúť zariadenie bez odpojenia napájacieho kábla zo siete. Okrem toho má ovládací panel ochranný kryt vyrobený z veľmi odolného polykarbonátu, ktorý chráni panel pred rozstrekovaním oleja počas fritovania. Vďaka tomu je udržiavanie čistoty fritézy oveľa jednoduchšie.

Obzvlášť užitočnou vlastnosťou fritézy YATO je aplikácia takzvanej “studenej zóny”, teda uvoľnenia medzi ohrievačom a dnom nádrže. Táto funkcia využíva jav, že teplo generované ohrievačom stúpa nahor pri zohrievaní oleja. Avšak pod ohrievačom je teplota oleja nižšia. Obal a veko, ktoré sú súčasťou fritézy, sú vyrobené z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele. Vďaka tomu sa fritéza rýchlo čistí a udržiava čistá. Zvyšky z jedál, ktoré vypadnú z fritovacieho koša alebo klesajú na dno fritézy, sa zhromažďujú v studenej zóne na dne fritézy a tým nedochádza k ich spaľovaniu. Olej si tak zachová svoju prirodzenú chuť. Fritéza je vyrobená z nerezovej ocele, vďaka čomu sa ľahko udržuje v čistote.

Fritéza YATO má kvalitne spracované koše každý s rozmerom 210 x 190 x 90 mm, s plastovou teplovzdornou rukoväťou. Na druhej strane špeciálne háčiky umožňujú zavesenie koša priamo nad nádržou, čím sa minimalizuje riziko postriekania oleja na pracovnú plochu.

Napätie: 230V ~ 50Hz,
Rozmery: 520x610x355 mm
Hmotnosť: 14 kg
Kód: YG-04632
Výrobca: YATO

Poštovné a doručenie

SPÔSOBY DORUČENIA

 1. Kuriér DHL / GEIS - 3,95 € (SLOVENSKO aj ČESKO)

MOŽNOSTI PLATBY

 1. Dobierka - Napoužívanejší spôsob platby. Peniaze za tovar zaplatíte až pri prevzatí tovaru doručovateľovi kuriérskej služby.
 2. V hotovosti - Za tovar zaplatíte v hotovosti pri osobnom odbere na našej prevádzke.
 3. Bankový prevod - Po prijatí Vašej objednávky Vám bude vygenerovaná zálohová faktúra. Za tovar zaplatíte vopred na náš bankový účet.
  Objednávka nebude odoslaná pokiaľ peniaze nedorazia na náš účet.
  Neplatí pre verejné inštitúcie – obce, školy.. (možnosť platby až po doručení)
 4. Platobná karta (PayPal) - Po vytvorení objednávky ste presmerovaný na bezpečnú platobnú bránu banky, kde zadáte potrebné údaje. Pokiaľ je transakcia autorizovaná, platba prebehne okamžite a tovar expedujeme najneskôr nasledujúci deň, pokiaľ je skladom. Podporujeme bezpečné platby medzinárodnej služby PayPal.