-35%Vypredané

Kontaktný gril – 58 cm dvojitý 3,6 kW

225,00  (187,50  bez DPH)

Liatinové platne: 2x ryhovaná / 1x hladká spodná
Rozmery (dx š xv) [cm]: 58x36x19
Materiál: nerezová oceľ

 

Aktuálne vypredané

(E-mail when Stock is available)

Katalógové číslo: YG-04563 Kategória: Značky: ,
Popis

Popis

Kontaktný gril YATO je nepostrádateľným zariadením pre každú kuchyňu. Určený na rýchlu prípravu hamburgerov, mäsa, rýb, tortil, toastov  alebo zeleniny.

Liatinová mriežka s rozmermi 485 x 230 mm, s dvoma ryhovanými platňami v hornej časti a jednou hladkou platňou na spodnej časti, umožňuje súčasné grilovanie viacerých jedál na oboch stranách. Gril s výkonom 3,6 kW  sa ovláda potenciometrom umiestneným na prednom paneli. Prevádzkovú teplotu je možné nastaviť v rozmedzí 50 ~ 300 ° C. Inštalovaný spínač odolný voči striekajúcej vode vám umožňuje vypnúť gril, ak nie je používaný, bez potreby odpojiť napájací kábel od siete.

Gril je dodávaný s elektrickým káblom pre napätie 230V ~ 50Hz. Konštrukcia- základňa je vyrobená z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele. Vďaka tomu sa gril rýchlo čistí a udržiava čistý. Je možné ho ľahko extrahovať a umyť. Súčasne sa s grilom dodáva aj čistiaca kefka, ktorá obsahuje medené drôtiky, ktorými je možné čistiť grilovaciu dosku, bez obáv z poškriabania povrchu. Zariadenie je vybavené pohodlnou plastovou rukoväťou, ktorá neudržuje teplo.

Rozmery 580 x 360 x 190 mm

Hmotnosť 24 kg

Materiál: nerezová oceľ