Krájač klobás ROYAL CATERING RCSC-18

106.00  (88.33  bez DPH)

Krájač klobás RCSC-18

1 ks s doručením do 24 hod. (ďalšie na ceste - presný dodací termín na dopyt)

Katalógové číslo: 10010163 Kategórie: Značky: , ,
Popis

Popis

Jedno z najobľúbenejších občerstvení v Nemecku – kari párky! Krájač na klobásy RCSC-18 spoločnosti Royal Catering je perfektný pomocník v kuchyni, ak chcete pripraviť ideálne plátky kari párkov alebo inej klobásy. Zariadenie je určené špeciálne pre použitie v gastroprevádzke a používa sa predovšetkým v baroch, fast foodoch a bistrách. Krájač na klobásy RCSC-18 je vyrobený z odolnej a nerezovej ušľachtilej ocele. Prvotriedne prevedenie zaručuje dlhú životnosť, odolnosť a jednoduchú údržbu. Vďaka kompaktným rozmerom 18,50 x 33,50 x 22,50 cm je tento praktický pomocník vhodný na použitie v každej gastroprevádzke. Na spodnej strane sú umiestnené 4 prísavky, ktoré zabezpečujú optimálnu stabilitu zariadenia. Len niekoľkými krokmi môžete demontovať krájač a dôkladne ho vyčistiť. Jednotlivé časti možno tiež umývať v umývačke riadu. S použitím krájača na klobásy spoločnosti Royal Catering rýchlo a efektívne nakrájate veľké množstvo rôznych druhov klobás. V podávači s integrovaným nožom môžete krájať pečené klobásy na plátky s hrúbkou 18 mm. Krájač je poháňaný ručne, jednoduchým pákovým mechanizmom. Sme presvedčení o vysokej kvalite a spoľahlivosti našich zariadení, preto na každý výrobok poskytujeme záruku 2 roky.F

FUNKCIE

 • Ručné zariadenia na krájanie kari párkov, pečených a iných klobás
 • Profesionálne zariadenie určené pre gastroprevádzky
 • Krájanie na plátky s hrúbkou asi 18 mm
 • Na klobásy s dĺžkou 210 mm
 • Kryt a nože z ušľachtilej ocele
 • Ľahká demontáž len niekoľkými krokmi
 • Podávač a vložku s nožmi je možné umývať v umývačke riadu
 • Dobrá stabilita vďaka prísavkám
Poštovné a doručenie

SPÔSOBY DORUČENIA

 1. Kuriér DHL / GEIS - 3,95 € (SLOVENSKO aj ČESKO)

MOŽNOSTI PLATBY

 1. Dobierka - Napoužívanejší spôsob platby. Peniaze za tovar zaplatíte až pri prevzatí tovaru doručovateľovi kuriérskej služby.
 2. V hotovosti - Za tovar zaplatíte v hotovosti pri osobnom odbere na našej prevádzke.
 3. Bankový prevod - Po prijatí Vašej objednávky Vám bude vygenerovaná zálohová faktúra. Za tovar zaplatíte vopred na náš bankový účet.
  Objednávka nebude odoslaná pokiaľ peniaze nedorazia na náš účet.
  Neplatí pre verejné inštitúcie – obce, školy.. (možnosť platby až po doručení)
 4. Platobná karta (PayPal) - Po vytvorení objednávky ste presmerovaný na bezpečnú platobnú bránu banky, kde zadáte potrebné údaje. Pokiaľ je transakcia autorizovaná, platba prebehne okamžite a tovar expedujeme najneskôr nasledujúci deň, pokiaľ je skladom. Podporujeme bezpečné platby medzinárodnej služby PayPal.