Hliníková teflónová panvica ⌀ 240 mm | YG-00131

16.00  (13.33  bez DPH)

 • Priemer [mm]: 240
 • Výška [mm]: 40
 • Hrúbka [mm]: 4
 • Materiál: hliníkový teflon

Na externom sklade cca o 2-7 pracovných dní (presný dodací termín na dopyt)

Popis

Popis

Hliníková teflónová Panvica 240 mm | model: YG-00131

Vyrobená z liateho hliníka s hrúbkou 4 mm. V dôsledku toho sa teplo rozdeľuje rýchlo a rovnomerne po celej pracovnej ploche. Je to dôležité najmä pri vyprážaní, pretože pokrmy sú rovnomerne vyprážané bez ohľadu na to, kde sa nachádzajú.

Panvica YATO je pokrytá originálnym trojvrstvovým náterovým systémom TEFLON ™ PLATINUM PLUS, ktorý má najlepšie dostupné parametre na trhu. Trojvrstvový náter TEFLON ™ PLATINUM PLUS zabraňuje prilepeniu surovín na povrch panvice. To umožňuje vyprážanie pomocou minimálneho množstva tuku. Okrem toho je prispôsobený na prácu pri teplotách do 250 ° C, ktoré umožňujú vyprážanie alebo grilovanie bez obáv o poškodenie panvice.

Najdôležitejšou výhodou náteru TEFLON ™ PLATINUM PLUS je vysoká odolnosť proti oderu a poškriabaniu. Je možné používať kovové kuchynské náradie. Významnou výhodou náteru TEFLON ™ je tiež ľahké a rýchle čistenie. Rukoväť je vyrobená z epoxidovej ocele, ktorá je spojená s pracovnou časťou pomocou 3 nitov.

Technické parametre:

Priemer [mm]: 240
Výška [mm]: 40
Hrúbka [mm]: 4
Materiál: hliníkový teflon

Poštovné a doručenie

SPÔSOBY DORUČENIA

 1. Kuriér DHL / GEIS - 3,95 € (SLOVENSKO aj ČESKO)

MOŽNOSTI PLATBY

 1. Dobierka - Napoužívanejší spôsob platby. Peniaze za tovar zaplatíte až pri prevzatí tovaru doručovateľovi kuriérskej služby.
 2. V hotovosti - Za tovar zaplatíte v hotovosti pri osobnom odbere na našej prevádzke.
 3. Bankový prevod - Po prijatí Vašej objednávky Vám bude vygenerovaná zálohová faktúra. Za tovar zaplatíte vopred na náš bankový účet.
  Objednávka nebude odoslaná pokiaľ peniaze nedorazia na náš účet.
  Neplatí pre verejné inštitúcie – obce, školy.. (možnosť platby až po doručení)
 4. Platobná karta (PayPal) - Po vytvorení objednávky ste presmerovaný na bezpečnú platobnú bránu banky, kde zadáte potrebné údaje. Pokiaľ je transakcia autorizovaná, platba prebehne okamžite a tovar expedujeme najneskôr nasledujúci deň, pokiaľ je skladom. Podporujeme bezpečné platby medzinárodnej služby PayPal.