Plastová termo nádoba 30L

201,63  (168,03  bez DPH)

Kapacita [L]: 30
Dĺžka [mm]: 510
Šírka [mm]: 300
Výška [mm]: 200
Rozmery (dx š xv) [cm]: 61x41x31
Materiál: PE
Štandardná gastronómia [GN]: 1/1

1 ks s doručením do 24 hod. (ďalšie na objednávku)

+ doprava zdarma
Katalógové číslo: YG-09250 Kategória: Značky: , ,
Popis

Popis

Plastová termo nádoba 30L.

Termo nádoba YATO je určená pre reštaurácie, hotely a stravovacie spoločnosti, od malých rautov až po veľké outdoorové podujatia. Vyznačuje sa tým najlepším pomerom cien na trhu k vlastnostiam a kvalite výrobku.

Tepelnoizolačná nádoba je upravená na skladovanie a prepravu kontajnerov GN1 / 1. Je vyrobená z vysoko kvalitného polyetylénu odolného voči poškriabaniu, ktorý chráni pred poškodením pri manipulácii a preprave. Medzi steny polyetylénu bola umiestnená špeciálna tepelnoizolačná vrstva, ktorá udržuje teplotu po mnoho hodín. V prípade obsahu horúceho tepla sú tepelné straty v priebehu 4 hodín iba 5 ° C. V prípade obsahu chladu je nárast teploty v priebehu 4 hodín iba o 3 ° C. Tepelnoizolačná kapacita kontajnera ju klasifikuje ako popredné miesto najefektívnejších nástrojov pre skladovanie potravín.

Kontajner je vybavený tesnením vyrobeným z vysoko kvalitného silikónu, ktorý zabraňuje rozliatiu kvapaliny. Ľahko sa udržuje v čistote, vďaka možnosti demontáže a špeciálnemu tvaru má jednoduché umývanie pod tečúcou vodou. Pohybovanie kontajnera je uľahčené dvoma špeciálnymi vybraniami a štyrmi masívnymi zámkami vyrobenými z nehrdzavejúcej ocele. Vysoká kvalita a odolnosť týchto prvkov zaručuje dlhodobé bezproblémové používanie.

Rozmery: 610x410x310 mm
Kapacita: 30 l