Späť
Next product
<Varník 22 L - 1 Varník 22 L 85.00  (70.83  bez DPH)

Protišmyková tácka 410×330 mm

2.50  (2.08  bez DPH)

Rozmery (dx š xv) [cm]: 41×33

Na externom sklade cca o 2-7 pracovných dní (presný dodací termín na dopyt)

Katalógové číslo: YG-02105 Kategórie: Značky: , ,
Popis

Popis

Protišmyková tácka YATO.

Protišmyková tácka YATO sa perfektne hodí v gastronómii. Na jej výrobu sa použil vysoko kvalitný polypropylén, ktorý zaručuje vysokú tuhosť a mechanickú pevnosť. Ideálne pre použitie v baroch, jedálňach a iných stravovacích zariadeniach.

Ochranný okraj zabraňujúci vypadnutiu a špeciálny protišmykový povrch zabraňuje posúvaniu produktov a znižuje riziko skĺznutia. Tácky YATO sa ľahko udržujú čisté. Je dovolené ich umyť čistiacimi prostriedkami, ktoré sú všeobecne dostupné v gastronómii. Hoci sú tácky vodotesné, ich umývanie v umývačkách riadu sa neodporúča, pretože agresívne čistiace prostriedky môžu poškodiť ich povrchy.

Poštovné a doručenie

SPÔSOBY DORUČENIA

  1. Kuriér DHL / GEIS - 3,95 € (SLOVENSKO aj ČESKO)

MOŽNOSTI PLATBY

  1. Dobierka - Napoužívanejší spôsob platby. Peniaze za tovar zaplatíte až pri prevzatí tovaru doručovateľovi kuriérskej služby.
  2. V hotovosti - Za tovar zaplatíte v hotovosti pri osobnom odbere na našej prevádzke.
  3. Bankový prevod - Po prijatí Vašej objednávky Vám bude vygenerovaná zálohová faktúra. Za tovar zaplatíte vopred na náš bankový účet.
    Objednávka nebude odoslaná pokiaľ peniaze nedorazia na náš účet.
    Neplatí pre verejné inštitúcie – obce, školy.. (možnosť platby až po doručení)
  4. Platobná karta (PayPal) - Po vytvorení objednávky ste presmerovaný na bezpečnú platobnú bránu banky, kde zadáte potrebné údaje. Pokiaľ je transakcia autorizovaná, platba prebehne okamžite a tovar expedujeme najneskôr nasledujúci deň, pokiaľ je skladom. Podporujeme bezpečné platby medzinárodnej služby PayPal.