Späť
Next product
<Varník 16 L - 1 Varník 16 L 78.00  (65.00  bez DPH)

Protišmykový oválny podnos 355 mm

5.10  (4.25  bez DPH)

Priemer [mm]: 355

Na externom sklade cca o 2-7 pracovných dní (presný dodací termín na dopyt)

Katalógové číslo: YG-02079 Kategórie: Značky: , ,
Popis

Popis

Protišmykový oválny podnos značky YATO s priemerom 355 mm.

Protišmykové podnosy YATO sa perfektne hodia v gastronómii. Na ich výrobu sa použil viacvrstvový sklolaminát, čo zaručuje vysokú tuhosť a mechanickú pevnosť. Klasická čierna farba a estetické prevedenie umožňuje ich použitie v hoteloch, reštauráciách a baroch. Ochranný okraj zabraňujúci vypadnutiu a špeciálny protišmykový povrch zabraňuje posúvaniu produktov a znižuje riziko skĺznutia. Podnos YATO sa ľahko udržuje v čistote. Je dovolené ho umývať čistiacimi prostriedkami, ktoré sú všeobecne dostupné v gastronómii. Hoci sú podnosy vodotesné, ich umývanie v umývačkách riadu sa neodporúča, pretože agresívne čistiace prostriedky môžu poškodiť ich povrchy.

Poštovné a doručenie

SPÔSOBY DORUČENIA

  1. Kuriér DHL / GEIS - 3,95 € (SLOVENSKO aj ČESKO)

MOŽNOSTI PLATBY

  1. Dobierka - Napoužívanejší spôsob platby. Peniaze za tovar zaplatíte až pri prevzatí tovaru doručovateľovi kuriérskej služby.
  2. V hotovosti - Za tovar zaplatíte v hotovosti pri osobnom odbere na našej prevádzke.
  3. Bankový prevod - Po prijatí Vašej objednávky Vám bude vygenerovaná zálohová faktúra. Za tovar zaplatíte vopred na náš bankový účet.
    Objednávka nebude odoslaná pokiaľ peniaze nedorazia na náš účet.
    Neplatí pre verejné inštitúcie – obce, školy.. (možnosť platby až po doručení)
  4. Platobná karta (PayPal) - Po vytvorení objednávky ste presmerovaný na bezpečnú platobnú bránu banky, kde zadáte potrebné údaje. Pokiaľ je transakcia autorizovaná, platba prebehne okamžite a tovar expedujeme najneskôr nasledujúci deň, pokiaľ je skladom. Podporujeme bezpečné platby medzinárodnej služby PayPal.