Servírovací vozík 2 – policový

88.00  (73.33  bez DPH)

Dĺžka [mm]: 820
Šírka [mm]: 500
Rozmery (dx š xv) [cm]: 860x530x950
Materiál: SS 201
Vzdialenosť medzi policami [cm]: 57

Na externom sklade cca o 2-7 pracovných dní (presný dodací termín na dopyt)

Katalógové číslo: YG-09090 Kategórie: Značky: ,
Popis

Popis

Profesionálny vozík YATO s rozmermi 860x530x950 mm je ideálnym riešením pre veľké a stredné stravovacie zariadenia, ako sú hotely a reštaurácie, ale aj cateringové spoločnosti. Vysoko kvalitné spracovanie spolu s pevnými konštrukčnými prvkami je zárukou dlhoročnej bezproblémovej prevádzky.

Technológia montáže bez viditeľných spojovacích prvkov zaručuje elegantný vzhľad a zlepšuje vizuálne vlastnosti. Vďaka tomu je vozík YATO určený aj pre prestížne stravovacie zariadenia. Vozík je vyrobený z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele typu 201. Zaručuje odolnosť proti korózii a zaisťuje vysoké hodnoty použitia a jednoduchú údržbu. Možno ho ľahko použiť vonku.

Pod každou policou sa na potlačenie vibrácií a hluku pri preprave používajú rohože vyrobené zo špeciálnej peny. Dve veľké regály s rozmermi 820×500 mm sú doplnené špeciálnym okrajom, ktorý zabezpečuje prepravované výrobky skĺznutím počas prepravy. Všetky okraje vozíka sú zaoblené, čo zvyšuje bezpečnosť počas používania.

Rozstup medzi policami je 570 mm, čo umožňuje prepravu výrobkov s väčšími rozmermi, ako sú dávkovače na džúsy, termosky pre kávu a čaj atď. Nosnosť každej police je 50 kg. Vozík je vybavený 4 kolieskami s ložiskami z vysoko kvalitného šedého TPR. Použitie tvrdého a zároveň flexibilného materiálu zaručuje veľmi tichú prevádzku. Kolesá nepoškriabu podlahu, nezostávajú žiadne značky a sú torzné v rozmedzí 360 °. To umožňuje manévrovanie v ťažko dostupných miestnostiach a úzkych uličkách. Dve kolesá sú navyše vybavené brzdami.

Poštovné a doručenie

SPÔSOBY DORUČENIA

  1. Kuriér DHL / GEIS - 3,95 € (SLOVENSKO aj ČESKO)

MOŽNOSTI PLATBY

  1. Dobierka - Napoužívanejší spôsob platby. Peniaze za tovar zaplatíte až pri prevzatí tovaru doručovateľovi kuriérskej služby.
  2. V hotovosti - Za tovar zaplatíte v hotovosti pri osobnom odbere na našej prevádzke.
  3. Bankový prevod - Po prijatí Vašej objednávky Vám bude vygenerovaná zálohová faktúra. Za tovar zaplatíte vopred na náš bankový účet.
    Objednávka nebude odoslaná pokiaľ peniaze nedorazia na náš účet.
    Neplatí pre verejné inštitúcie – obce, školy.. (možnosť platby až po doručení)
  4. Platobná karta (PayPal) - Po vytvorení objednávky ste presmerovaný na bezpečnú platobnú bránu banky, kde zadáte potrebné údaje. Pokiaľ je transakcia autorizovaná, platba prebehne okamžite a tovar expedujeme najneskôr nasledujúci deň, pokiaľ je skladom. Podporujeme bezpečné platby medzinárodnej služby PayPal.