Stôl s policou 1400×600 mm

170.00  (141.67  bez DPH)

Dĺžka [mm]: 600
Šírka [mm]: 1400
Výška [mm]: 850
Materiál: SS201
Nosnosť [kg]: 150

Na externom sklade cca o 2-7 pracovných dní (presný dodací termín na dopyt)

Katalógové číslo: YG-09003 Kategórie: Značky: ,
Popis

Popis

Stôl s policou YATO s rozmermi 1400x600x850.

Stôl s policou je vyrobený z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele SS201 prispôsobenej na použitie v gastronómii za intenzívnych podmienok používania. Starostlivé zvarové spojenia a hladké povrchy udržujú čistotu.

Stolová doska je vyrobená z masívneho hrúbky 0,8 mm s dodatočnými výstužnými profilmi. Okrem toho je pracovná doska vystužená zo spodnej strany laminátovou doskou s hrúbkou 20 mm, ktorá ju spevňuje a tlmí, pričom je odolná voči vlhkosti. Vďaka tomu doska stola dokáže dosiahnuť nosnosť až do 150 kg. Navyše pripojená spodná časť je veľmi funkčná a umožňuje plne využiť pracovný priestor. Jeho nosnosť až do 35 kg vám umožňuje ukladať užitočné jedlá a zariadenia.

Nohy z okrúhlych profilov majú nastavenie výšky v rozsahu +/- 15 mm, čo umožňuje vyrovnanie stola aj na nerovných plochách. Okrem toho majú plastové podložky, ktoré chránia podlahu pred poškriabaním. Veľmi dôležitou výhodou stola YATO je systém krútenia. Balený stôl zapadá do malej škatule, čo spôsobuje, že náklady na dopravu sú pomerne nízke. Taktiež zaberá veľmi málo miesta v sklade. Proces skladania stola je však veľmi rýchly a jednoduchý.

Poštovné a doručenie

SPÔSOBY DORUČENIA

  1. Kuriér DHL / GEIS - 3,95 € (SLOVENSKO aj ČESKO)

MOŽNOSTI PLATBY

  1. Dobierka - Napoužívanejší spôsob platby. Peniaze za tovar zaplatíte až pri prevzatí tovaru doručovateľovi kuriérskej služby.
  2. V hotovosti - Za tovar zaplatíte v hotovosti pri osobnom odbere na našej prevádzke.
  3. Bankový prevod - Po prijatí Vašej objednávky Vám bude vygenerovaná zálohová faktúra. Za tovar zaplatíte vopred na náš bankový účet.
    Objednávka nebude odoslaná pokiaľ peniaze nedorazia na náš účet.
    Neplatí pre verejné inštitúcie – obce, školy.. (možnosť platby až po doručení)
  4. Platobná karta (PayPal) - Po vytvorení objednávky ste presmerovaný na bezpečnú platobnú bránu banky, kde zadáte potrebné údaje. Pokiaľ je transakcia autorizovaná, platba prebehne okamžite a tovar expedujeme najneskôr nasledujúci deň, pokiaľ je skladom. Podporujeme bezpečné platby medzinárodnej služby PayPal.