Termos 7 L

115,50  (96,25  bez DPH)

Kapacita [L]: 7
Rozmery (dx š xv) [cm]: 43x23x42
Materiál: PE

Aktuálne vypredané

(E-mail when Stock is available)

Katalógové číslo: YG-09248 Kategórie: , Značky: , ,
Popis

Popis

Termos na nápoje s kohútikom 7 L YATO.

Tepelnoizolačná nádoba je ideálna na prepravu, skladovanie a podávanie teplých a studených nápojov.
Medzi dvojitými stenami vyrobenými z pevného polyetylénu sa nachádza vrstva špeciálnej izolácie, ktorá udržuje teplotu po mnoho hodín. Počas 4 hodín teplota horúcich nápojov klesne z 80 ° C na 72 ° C a chladné teploty stúpajú od 0 ° C do iba 4 ° C.

Vzduchotesný horný kryt uzavretý 4 západkami je vybavený silikónovým tesnením, ktoré zabraňuje rozliatiu kvapalín. Navyše má veko špeciálny odvzdušňovací ventil na vyrovnanie tlaku v termoske, čo umožňuje liatie bez prevzdušňovania.

Špeciálny dizajn nekvapkajúceho kohútika je umiestnený v dutine termosky. Vďaka tomu je chránená pred poškodením počas prepravy a prevádzky. Je umiestnená vo výške 95 mm od spodného povrchu, čo vám umožňuje nalievať nápoje do pohárov.

Termos má zaoblené vnútorné okraje, čo značne uľahčuje jeho čistenie a udržuje ho čisté. Na druhej strane vysoko kvalitné suroviny neabsorbujú chuť a vôňu, vďaka čomu sa termos môže používať na prepravu mnohých druhov nápojov, ako sú: káva, čaj, mlieko, džúsy, atď.

Termos má dve veľmi pevné držadlá. Na rozdiel od toho, špeciálna konštrukcia umožňuje stohovanie niekoľkých kontajnerov, čo značne uľahčuje ich prepravu v aute.