Termos 7 L

125.00  (104.17  bez DPH)

Kapacita [L]: 7
Rozmery (dx š xv) [cm]: 43x23x42
Materiál: PE

Na externom sklade cca o 2-7 pracovných dní (presný dodací termín na dopyt)

Katalógové číslo: YG-09248 Kategórie: , Značky: , ,
Popis

Popis

Termos na nápoje s kohútikom 7 L YATO.

Tepelnoizolačná nádoba je ideálna na prepravu, skladovanie a podávanie teplých a studených nápojov.
Medzi dvojitými stenami vyrobenými z pevného polyetylénu sa nachádza vrstva špeciálnej izolácie, ktorá udržuje teplotu po mnoho hodín. Počas 4 hodín teplota horúcich nápojov klesne z 80 ° C na 72 ° C a chladné teploty stúpajú od 0 ° C do iba 4 ° C.

Vzduchotesný horný kryt uzavretý 4 západkami je vybavený silikónovým tesnením, ktoré zabraňuje rozliatiu kvapalín. Navyše má veko špeciálny odvzdušňovací ventil na vyrovnanie tlaku v termoske, čo umožňuje liatie bez prevzdušňovania.

Špeciálny dizajn nekvapkajúceho kohútika je umiestnený v dutine termosky. Vďaka tomu je chránená pred poškodením počas prepravy a prevádzky. Je umiestnená vo výške 95 mm od spodného povrchu, čo vám umožňuje nalievať nápoje do pohárov.

Termos má zaoblené vnútorné okraje, čo značne uľahčuje jeho čistenie a udržuje ho čisté. Na druhej strane vysoko kvalitné suroviny neabsorbujú chuť a vôňu, vďaka čomu sa termos môže používať na prepravu mnohých druhov nápojov, ako sú: káva, čaj, mlieko, džúsy, atď.

Termos má dve veľmi pevné držadlá. Na rozdiel od toho, špeciálna konštrukcia umožňuje stohovanie niekoľkých kontajnerov, čo značne uľahčuje ich prepravu v aute.

Poštovné a doručenie

SPÔSOBY DORUČENIA

  1. Kuriér DHL / GEIS - 3,95 € (SLOVENSKO aj ČESKO)

MOŽNOSTI PLATBY

  1. Dobierka - Napoužívanejší spôsob platby. Peniaze za tovar zaplatíte až pri prevzatí tovaru doručovateľovi kuriérskej služby.
  2. V hotovosti - Za tovar zaplatíte v hotovosti pri osobnom odbere na našej prevádzke.
  3. Bankový prevod - Po prijatí Vašej objednávky Vám bude vygenerovaná zálohová faktúra. Za tovar zaplatíte vopred na náš bankový účet.
    Objednávka nebude odoslaná pokiaľ peniaze nedorazia na náš účet.
    Neplatí pre verejné inštitúcie – obce, školy.. (možnosť platby až po doručení)
  4. Platobná karta (PayPal) - Po vytvorení objednávky ste presmerovaný na bezpečnú platobnú bránu banky, kde zadáte potrebné údaje. Pokiaľ je transakcia autorizovaná, platba prebehne okamžite a tovar expedujeme najneskôr nasledujúci deň, pokiaľ je skladom. Podporujeme bezpečné platby medzinárodnej služby PayPal.