Termoska na prepravu potravín 25 L

169,06  (140,88  bez DPH)

Kapacita [L]: 25
Priemer [mm]: 300
Výška [mm]: 380
Materiál: nerezová oceľ

Aktuálne vypredané

(E-mail when Stock is available)

Katalógové číslo: YG-09203 Kategória: Značky: , ,
Popis

Popis

Termoska na prepravu potravín YATO s kapacitou 25L.

Termoska YATO je určená reštaurátorom, hotelierom a stravovacím aktivitám od malých rautov až po veľké outdoorové podujatia. Vyznačuje sa najlepším pomerom cien na trhu k vlastnostiam a kvalite výrobku. Vonkajší plášť je vyrobený z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, veľmi ľahko sa čistí a udržiava čistý. Vo vnútri termosky je vstavaná nádrž vyrobená z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, vďaka čomu je odolná voči organickým kyselinám a ľahko sa udržuje v čistote.

Medzi nádržou a stenami sa nachádza špeciálna tepelnoizolačná vrstva, ktorá udržuje teplotu na mnoho hodín. V prípade obsahu horúceho tepla je tepelná strata v priebehu 4 hodín iba 5 ° C. V prípade obsahu chladu je nárast teploty v priebehu 4 hodín iba 3 ° C. Tepelnoizolačná kapacita termosky ju klasifikuje v popredí najefektívnejších nástrojov pre skladovanie a prepravu potravín. Termoska používa aj špeciálny dekompresný ventil, ktorý uľahčuje otváranie a odstraňuje problém sania veka pri preprave horúcich výrobkov. Tlakové vyrovnanie sa dosiahne stlačením ventilu.

Okrem toho bolo v nádrži inštalované tesnenie z vysoko kvalitného silikónu, ktoré zabraňuje rozliatiu kvapalného obsahu. Ľahko sa udržuje v čistote, vďaka možnosti demontáže a špeciálnemu tvaru pre ľahké umývanie pod tečúcou vodou. Termoska je vybavená masívnymi držadlami pre ľahkú prepravu a šiestimi západkami, ktoré uzatvárajú kryt. Vysoká kvalita a odolnosť týchto prvkov zaručuje dlhodobé bezproblémové používanie. Spodná časť termosky YATO je chránená gumovým krytom, ktorý zabraňuje kĺzaniu na zemi počas prepravy.