Späť
Previous product
Termos 9,4 L YG-09249 Termos 9,4 L 156,88  (130,73  bez DPH)

Termoska na prepravu potravín 35 L

181,32  (151,10  bez DPH)

Kapacita [L]: 35
Priemer [mm]: 300
Výška [mm]: 520
Materiál: nerezová oceľ

Na externom sklade, u Vás o 3-7 pracovných dní

+ doprava zdarma
Katalógové číslo: YG-09204 Kategória: Značky: ,
Popis

Popis

Termoska na prepravu potravín značky YATO s kapacitou 35L.

Termoska YATO je určená reštaurátorom, hotelierom a stravovacím aktivitám od malých rautov až po veľké outdoorové podujatia. Vyznačuje sa najlepším pomerom cien na trhu k vlastnostiam a kvalite výrobku. Vonkajší plášť je vyrobený z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, veľmi ľahko sa čistí a udržiava čistý. Vo vnútri termosky je vstavaná nádrž vyrobená z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, vďaka čomu je odolná voči organickým kyselinám a ľahko sa udržuje v čistote.

Medzi nádržou a stenami sa nachádza špeciálna tepelnoizolačná vrstva, ktorá udržuje teplotu na mnoho hodín. V prípade obsahu horúceho tepla je tepelná strata v priebehu 4 hodín iba 5 ° C. V prípade obsahu chladu je nárast teploty v priebehu 4 hodín iba 3 ° C. Tepelnoizolačná kapacita kontajnera ju klasifikuje v popredí najefektívnejších nástrojov pre skladovanie a prepravu potravín. Termoska používa aj špeciálny dekompresný ventil, ktorý uľahčuje otváranie a odstraňuje problém sania veka pri preprave horúcich výrobkov. Tlakové vyrovnanie sa dosiahne stlačením ventilu. Okrem toho bolo v nádrži inštalované tesnenie z vysoko kvalitného silikónu, ktoré zabraňuje rozliatiu kvapalného obsahu. Ľahko sa udržuje v čistote, vďaka možnosti demontáže a špeciálnemu tvaru pre ľahké umývanie pod tečúcou vodou.

Tepelnoizolačná nádoba je vybavená masívnymi držadlami pre ľahkú prepravu a šiestimi západkami, ktoré uzatvárajú kryt. Vysoká kvalita a odolnosť týchto prvkov zaručuje dlhodobé bezproblémové používanie. Spodná časť termosky YATO je chránená gumovým krytom, ktorý zabraňuje kĺzaniu na zemi počas prepravy.