Termoska s pumpou 5 l | YG-07019

30.00  (25.00  bez DPH)

 • Kapacita [l]: 5
 • Materiál: nehrdzavejúca oceľ

Na externom sklade cca o 2-7 pracovných dní (presný dodací termín na dopyt)

Katalógové číslo: YG-07019 Kategórie: Značky: , ,
Popis

Popis

Termoska s pumpou 5 l | model: YG-07019

Termoska s pumpou 5 l | model: YG-07019

Termoska s pumpou YATO s kapacitou 5 l je starostlivo vyrobená z najkvalitnejšej nehrdzavejúcej ocele. Saténová úprava tela jej dáva elegantný vzhľad, vďaka ktorému vyzerá skvele v konferenčných miestnostiach, reštauráciách alebo hoteloch.

Dvojité steny, medzi ktorými je aj vákuová zóna, poskytujú vynikajúce tepelnoizolačné vlastnosti. Výsledkom je, že teplé nápoje, ako je čaj alebo káva, udržujú teplotu vysokú po mnoho hodín.

Termos je vybavený čerpadlom, ktorý uľahčuje presné dávkovanie nápojov. Zatiaľ čo nasávacia trubica je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele, je možné ju udržiavať v čistote bez nadmerného namáhania. Vhodná plastová rukoväť uľahčuje transport termosky.

Poštovné a doručenie

SPÔSOBY DORUČENIA

 1. Kuriér DHL / GEIS - 3,95 € (SLOVENSKO aj ČESKO)

MOŽNOSTI PLATBY

 1. Dobierka - Napoužívanejší spôsob platby. Peniaze za tovar zaplatíte až pri prevzatí tovaru doručovateľovi kuriérskej služby.
 2. V hotovosti - Za tovar zaplatíte v hotovosti pri osobnom odbere na našej prevádzke.
 3. Bankový prevod - Po prijatí Vašej objednávky Vám bude vygenerovaná zálohová faktúra. Za tovar zaplatíte vopred na náš bankový účet.
  Objednávka nebude odoslaná pokiaľ peniaze nedorazia na náš účet.
  Neplatí pre verejné inštitúcie – obce, školy.. (možnosť platby až po doručení)
 4. Platobná karta (PayPal) - Po vytvorení objednávky ste presmerovaný na bezpečnú platobnú bránu banky, kde zadáte potrebné údaje. Pokiaľ je transakcia autorizovaná, platba prebehne okamžite a tovar expedujeme najneskôr nasledujúci deň, pokiaľ je skladom. Podporujeme bezpečné platby medzinárodnej služby PayPal.