Trojpolicový plastový servírovací vozík

134,03  (111,69  bez DPH)

Rozmery (dx š xv) [cm]: 104x51x98
Materiál: PE
Vzdialenosť medzi policami [cm]: 30
Nosnosť [kg]: 100

Na externom sklade, u Vás o 3-7 pracovných dní

Katalógové číslo: YG-09100 Kategória: Značky: ,
Popis

Popis

Profesionálny trojpolicový servirovací vozík YATO s rozmermi 1040x510x980mm je ideálny pre veľké a stredné stravovacie zariadenia, ako sú hotely, reštaurácie, ale aj cateringové spoločnosti.

Vysoko kvalitné spracovanie spolu s pevnými konštrukčnými prvkami je zárukou dlhoročnej bezporuchovej prevádzky. Rám vozíka je vyrobený z okrúhlych hliníkových profilov a vrchnákov z vysoko kvalitného polyetylénu. To zaručuje vysoké hodnoty použitia a jednoduché udržiavanie čistoty. Môžete ho ľahko použiť vonku. Pod každou policou sa používajú špeciálne rebrá na posilnenie konštrukcie a zvýšenie nosnosti, ktoré môže dosiahnuť až 100 kg.
Tri veľké regály s rozmermi 750×490 mm sú na troch stranách vybavené špeciálnym okrajom 20 mm vysokým, ktorý zabraní skĺznutiu výrobkov počas prepravy. Chýbajúci predný okraj však uľahčuje nakladanie. Rozstup medzi policami je 300 mm. Všetky okraje vozíka sú zaoblené, čo zvyšuje bezpečnosť počas používania.
Vozík je vybavený 4 kolieskami s ložiskami z vysoko kvalitného šedého TPR. Použitie tvrdého, ale flexibilného materiálu zaručuje veľmi tichú prevádzku. Kolieska nepoškrabú podlahu, nezanechávajú žiadne značky a sú v rozsahu 360 °. To umožňuje manévrovanie v ťažko prístupných miestnostiach a úzkych uličkách. Dve kolesá sú dodatočne vybavené brzdami.
Vozík na oboch stranách má pohodlné rukoväte. Navyše špeciálne spojovacie prvky umožňujú jednoduchú a rýchlu montáž ďalších kontajnerov YG-09104 alebo YG-09105, ktoré sú k dispozícii v ponuke.