Varník 16 L

91,38  (76,15  bez DPH)

Kapacita [L]: 16
Materiál: nerezová oceľ

Aktuálne vypredané

(E-mail when Stock is available)

Katalógové číslo: YG-04318 Kategória: Značky: ,
Popis

Popis

Varník s kapacitou 16L YATO.

Zariadenie je určené na rýchle varenie veľkého množstva vody určené na výrobu kávy, čaju alebo instantných nápojov. Varník YATO je vyrobený z najkvalitnejšej nehrdzavejúcej ocele, leštený na vysoký lesk, takže je veľmi elegantný v hoteloch, konferenčných miestnostiach a reštauráciách.

Vysoká kvalita povrchu je kombinovaná so spoľahlivosťou vyplývajúcou z použitia veľmi efektívnych ohrievačov a špeciálneho bezpečnostného systému. Ohrievač 2600W je umiestnený pod dnom kotla. Toto riešenie má množstvo výhod. Aplikovaná ochrana pred prehriatím a suchým chodom výrazne predlžuje životnosť zariadenia. Varník má nastaviteľný rozsah teploty v rozmedzí 30 ~ 110 ° C. Na druhej strane vstavané kontrolné svetlá signalizujú vykurovanie a udržiavanie teploty. Prepínač umožňuje vypnúť zariadenie bez toho, aby ste odpojili zástrčku zo siete.

Na vonkajšej strane nádoby sa nachádza indikátor hladiny vody v mierke vyjadrenej v litroch. Na oboch stranách sú pohodlné, nevyhrievané držadlá na prenášanie. Na zabránenie kvapkania sa používa špeciálny kohútik.