Stolová termoska 1 L

23.00  (19.17  bez DPH)

Kapacita [l]: 1,0
Materiál: nehrdzavejúca oceľ

Na externom sklade cca o 2-7 pracovných dní (presný dodací termín na dopyt)

Katalógové číslo: YG-07025 Kategórie: Značky: ,
Popis

Popis

Stolová termoska s kapacitou 1 L.

Stolová termoska YATO s kapacitou 1,0 litra je starostlivo vyrobená z najkvalitnejšej nehrdzavejúcej ocele. Chrómovaný povrch tela, rukoväť, veko a výlevka jej dáva elegantný vzhľad, ktorý ju robí ideálnymi pre reštaurácie a hotely. Dvojité steny, medzi ktorými je aj vákuová zóna, poskytujú vynikajúce tepelnoizolačné vlastnosti. Výsledkom je, že teplé nápoje, ako je čaj alebo káva, udržujú teplotu vysokú po mnoho hodín. Silikónová zátka zaručuje pevné utesnenie.

Poštovné a doručenie

SPÔSOBY DORUČENIA

  1. Kuriér DHL / GEIS - 3,95 € (SLOVENSKO aj ČESKO)

MOŽNOSTI PLATBY

  1. Dobierka - Napoužívanejší spôsob platby. Peniaze za tovar zaplatíte až pri prevzatí tovaru doručovateľovi kuriérskej služby.
  2. V hotovosti - Za tovar zaplatíte v hotovosti pri osobnom odbere na našej prevádzke.
  3. Bankový prevod - Po prijatí Vašej objednávky Vám bude vygenerovaná zálohová faktúra. Za tovar zaplatíte vopred na náš bankový účet.
    Objednávka nebude odoslaná pokiaľ peniaze nedorazia na náš účet.
    Neplatí pre verejné inštitúcie – obce, školy.. (možnosť platby až po doručení)
  4. Platobná karta (PayPal) - Po vytvorení objednávky ste presmerovaný na bezpečnú platobnú bránu banky, kde zadáte potrebné údaje. Pokiaľ je transakcia autorizovaná, platba prebehne okamžite a tovar expedujeme najneskôr nasledujúci deň, pokiaľ je skladom. Podporujeme bezpečné platby medzinárodnej služby PayPal.