Späť
Previous product
Nárezový stroj 220 mm - 1 Nárezový stroj 220 mm 295.00  (245.83  bez DPH)
Next product
<Nárezový stroj 300 mm - 1 Nárezový stroj 300 mm 560.00  (466.67  bez DPH)

Nárezový stroj 250 mm

370.00  (308.33  bez DPH)

Priemer [mm]: 250
Rozmery (dx š xv) [cm]: 47x38x41
Materiál: AL

Dostupné u nášho dodávateľa

Katalógové číslo: YG-03120 Kategórie: Značky: ,
Popis

Popis

Nárezový stroj YATO s priemerom kotúča 250 mm.

Je určený pre profesionálnych užívateľov. Odporúča sa najmä v:

  • stravovacích zariadeniach
  • reštauráciach
  • obchodoch s potravinami

Podstavec vyrobený z vysoko kvalitnej hliníkovej zliatiny s eloxovaným povrchom sa veľmi ľahko čistí a ľahko sa udržiava v čistote. Ďalšou výhodou stroja YATO je rezný kotúč, ktorý sa dá rýchlo odskrutkovať, čo výrazne uľahčuje prístup k ťažko dostupným záhonom a uľahčuje ich čistenie od odpadu z produktov. Rezný kotúč s priemerom 250 mm umožňuje rezanie výrobkov s priemerom do 180 mm. Vďaka plynulému nastaveniu hrúbky rezu je možné rezať plátky s hrúbkou 0,2 až 12 mm. Motor má výkon 150W. Zabraňuje preťaženiu stroja a zaručuje jeho vysoký výkon a dlhú životnosť. Rezný kotúč inštalovaný na vodidlách s ložiskami pracuje veľmi ľahko a plynulo, čo výrazne znižuje úsilie počas rezania. Navyše, rezací mechanizmus, to znamená kotúč, je nastavený diagonálne. Týmto spôsobom sú rezané výrobky tlačené na kotúč gravitáciou, čím sa znižuje potrebná sila.

Používaný ochranný štít pre rezný kotúč minimalizuje riziko poranenia. Okrem toho má stroj špeciálny priehľadný kryt, aby sa zabránilo náhodnému vloženiu ruky do reznej zóny. Stabilita zariadenia počas prevádzky je zabezpečená špeciálnymi protišmykovými nožičkami.

Recenzie (0)

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Nárezový stroj 250 mm”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Poštovné a doručenie

SPÔSOBY DORUČENIA

 1. Kuriér DHL / GEIS - 3,95 € (SLOVENSKO aj ČESKO)

MOŽNOSTI PLATBY

 1. Dobierka - Napoužívanejší spôsob platby. Peniaze za tovar zaplatíte až pri prevzatí tovaru doručovateľovi kuriérskej služby.
 2. V hotovosti - Za tovar zaplatíte v hotovosti pri osobnom odbere na našej prevádzke.
 3. Bankový prevod - Po prijatí Vašej objednávky Vám bude vygenerovaná zálohová faktúra. Za tovar zaplatíte vopred na náš bankový účet.
  Objednávka nebude odoslaná pokiaľ peniaze nedorazia na náš účet.
  Neplatí pre verejné inštitúcie – obce, školy.. (možnosť platby až po doručení)
 4. Platobná karta (PayPal) - Po vytvorení objednávky ste presmerovaný na bezpečnú platobnú bránu banky, kde zadáte potrebné údaje. Pokiaľ je transakcia autorizovaná, platba prebehne okamžite a tovar expedujeme najneskôr nasledujúci deň, pokiaľ je skladom. Podporujeme bezpečné platby medzinárodnej služby PayPal.