Späť
Previous product
Pohár pre mixér 2,5 L - 1 Pohár pre mixér 2,5 L 72.00  (60.00  bez DPH)
Next product
<Barmanský mixér 2,5 L - 1 Barmanský mixér 2,5 L 180.00  (150.00  bez DPH)

Nárezový stroj 250 mm

355.00  (295.83  bez DPH)

Priemer [mm]: 250
Rozmery (dx š xv) [cm]: 47x36x41

Dostupné u nášho dodávateľa

Katalógové číslo: YG-03118 Kategórie: Značky: ,
Popis

Popis

Nárezový stroj 250 mm s priemerom disku 250 mm.

Je určený pre profesionálnych užívateľov. Odporúča sa najmä v:

  • stravovacích zariadeniach
  • reštauráciach
  • obchodoch s potravinami

Podstavec je vyrobený z vysoko kvalitnej hliníkovej zliatiny so sivým lakovaným povrchom, veľmi ľahko sa čistí a ľahko sa udržiava v čistote. Ďalšou výhodou stroja YATO je odnímateľný rezný kotúč, ktorý sa dá rýchlo odskrutkovať, čo výrazne uľahčuje prístup k ťažko dostupným záhonom a uľahčuje ich čistenie od odpadu z produktov. Rezný kotúč s priemerom 250 mm umožňuje rezanie výrobkov s priemerom do 180 mm. Vďaka plynulému nastaveniu hrúbky rezu je možné rezať plátky s hrúbkou 0,2 až 12 mm. Motor má výkon 150W. Zabraňuje preťaženiu stroja a zaručuje jeho vysoký výkon a dlhú životnosť. Rezný kotúč inštalovaný na vodidlách s ložiskami pracuje veľmi ľahko a plynulo, čo výrazne znižuje úsilie počas rezania. Navyše, rezací mechanizmus, to znamená kotúč, je nastavený diagonálne. Týmto spôsobom sú rezané výrobky tlačené na kotúč gravitáciou, čím sa znižuje potrebná sila.

Používaný ochranný štít pre rezný kotúč minimalizuje riziko poranenia. Okrem toho má stroj špeciálny priehľadný kryt, aby sa zabránilo náhodnému vloženiu ruky do reznej zóny. Stabilita zariadenia počas prevádzky je zabezpečená špeciálnymi protišmykovými nožičkami.

Recenzie (0)

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Nárezový stroj 250 mm”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Poštovné a doručenie

SPÔSOBY DORUČENIA

 1. Kuriér DHL / GEIS - 3,95 € (SLOVENSKO aj ČESKO)

MOŽNOSTI PLATBY

 1. Dobierka - Napoužívanejší spôsob platby. Peniaze za tovar zaplatíte až pri prevzatí tovaru doručovateľovi kuriérskej služby.
 2. V hotovosti - Za tovar zaplatíte v hotovosti pri osobnom odbere na našej prevádzke.
 3. Bankový prevod - Po prijatí Vašej objednávky Vám bude vygenerovaná zálohová faktúra. Za tovar zaplatíte vopred na náš bankový účet.
  Objednávka nebude odoslaná pokiaľ peniaze nedorazia na náš účet.
  Neplatí pre verejné inštitúcie – obce, školy.. (možnosť platby až po doručení)
 4. Platobná karta (PayPal) - Po vytvorení objednávky ste presmerovaný na bezpečnú platobnú bránu banky, kde zadáte potrebné údaje. Pokiaľ je transakcia autorizovaná, platba prebehne okamžite a tovar expedujeme najneskôr nasledujúci deň, pokiaľ je skladom. Podporujeme bezpečné platby medzinárodnej služby PayPal.