Polykarbónová gastronomická nádoba GN 1/6 65mm | YG-00425

2,47  (2,06  bez DPH)

Na externom sklade, u Vás o 3-7 pracovných dní

Katalógové číslo: YG-00425 Kategória: Značka:
Popis

Popis

Polykarbónová gastronomická nádoba GN 1/6 65mm | model: YG-00425

Polykarbónová gastronomická nádoba GN 1/6 65mm| YG-00425 je profesionálny GN kontajner YATO vyrobený z polykarbonátu GN 1/6 65 mm a nosnosťou 1,0 l. Kontajner má rozmery podľa normy GASTRO NORM PN-EN 631-1: 1996.

Zásobníky YATO sú vyrobené z kvalitného PC polykarbonátu, ktorý sa vyznačuje veľmi vysokou trvanlivosťou a odolnosťou voči mechanickému poškodeniu, čo zaručuje veľmi dlhú životnosť.

Polykarbónová gastronomická nádoba GN 1/6 65mm| YG-00425 je určená pre profesionálne použitie v reštauráciách, baroch a hromadnom stravovaní. Používajú sa predovšetkým na skladovanie potravín, korenia a pod. Jedinečné vlastnosti umožňujú ich použitie v chladiacich alebo mraziacich podmienkach pri teplotách do – 40 ° C. Sú tiež ideálne na použitie pri vyšších teplotách až do 99 ° C. Vďaka tomu ich môžete použiť na uskladnenie teplých jedál. Nie sú však určené na použitie v čistých márniciach alebo kombinovaných parníkoch.

Nádoby YATO GN majú veľmi hladký povrch, vďaka čomu sa ľahko čistia a udržujú v čistote. Je možné ich umyť aj v umývačkách riadu.
Neabsorbujú pachy ani príchute, takže môžu byť použité na skladovanie iných výrobkov po umytí.
Dôležitou výhodou týchto kontajnerov je tiež meradlo vyjadrené v litroch, ktoré uľahčuje kontrolu obsahu.

Osobitná pozornosť bola venovaná detailom, ako sú zaoblené rohy alebo hladké rany, ktoré zabezpečujú vysokú úroveň bezpečnosti a hygieny používania. Prídavné razenie na obvode každej nádoby posilňuje jej štruktúru, chráni ju pred záhybmi spôsobenými počas prevádzky a umožňuje stohovanie skladovania.