Varník 10 l | YG-04310

82,68  (68,90  bez DPH)

  • Kapacita [L]: 10
  • Materiál: nerezová oceľ

1 ks s doručením do 24 hod. (ďalšie na objednávku)

Katalógové číslo: YG-04310 Kategória: Značky: ,
Popis

Popis

Varník 10 l | model: YG-04310

Varník 10 l | model: YG-04310

Zariadenie je určené na rýchle varenie veľkého množstva vody určené na výrobu kávy, čaju alebo instantných nápojov. Varník YATO je vyrobený z najkvalitnejšej nehrdzavejúcej ocele, leštený na vysoký lesk, takže je veľmi elegantný v hoteloch, konferenčných miestnostiach a reštauráciách.

Vysoká kvalita povrchu je kombinovaná so spoľahlivosťou vyplývajúcou z použitia veľmi efektívnych ohrievačov a špeciálneho bezpečnostného systému. Varník 1650W je umiestnený pod spodkom kotla. Toto riešenie má množstvo výhod. Je tiež veľmi dôležité ľahko čistiť nádobu a jej odstraňovanie vodného kameňa. Navyše aplikovaná ochrana pred prehriatím a suchým chodom výrazne predlžuje životnosť zariadenia.

Varník má nastaviteľný rozsah teploty v rozmedzí 30 ~ 110 ° C. Na druhej strane vstavané kontrolné svetlá signalizujú vykurovanie a udržiavanie teploty. Prepínač umožňuje vypnúť zariadenie bez toho, aby ste odpojili zástrčku zo siete.

Na vonkajšej strane varníka sa nachádza indikátor hladiny vody v mierke vyjadrenej v litroch. Na oboch stranách sú pohodlné, nevyhrievané držadlá na prenášanie. Na zabránenie kvapkania sa používa špeciálny kohútik.