Mlynček na mäso 220kg/h

490,00  (408,33  bez DPH)

Rozmery (dx š xv) [cm]: 50x40x22
Kapacita [kg / h]: 220

Na externom sklade, u Vás o 3-7 pracovných dní

+ doprava zdarma
Katalógové číslo: YG-03231 Kategória: Značky: ,
Popis

Popis

Mlynček na mäso YATO je určený pre profesionálnych užívateľov:

    • v stravovacích zariadeniach
    • mäsových skladoch
    • reštauráciach
    • ako aj pre domáce použitie.

Mlynček je vyrobený z veľmi odolnej hliníkovej zliatiny s horčíkom. Na druhej strane eloxované povrchové úpravy dodávajú estetický vzhľad a predovšetkým uľahčujú čistenie a udržiavajú ho čistý. Ďalšou výhodou zariadenia YATO je schopnosť extrahovať hrdlo a celý systém rezania. Vďaka tomu je možné rozobrať a umyť aj tie najťažšie časti na konci práce.
Značka YATO má motory s výkonom 1100 W, ktoré umožňujú mletie 220 kg mäsa za hodinu. Najdôležitejším prvkom mlynčeka na mäso je slimák, rezacia čepeľ a sitko, ktoré sú v prípade mlynčeka YATO vyrobené z najkvalitnejšej nehrdzavejúcej ocele. Zásobník je tiež vyrobený z nehrdzavejúcej ocele. V dôsledku toho je veľmi trvanlivý, schopný zaobchádzať s veľkým množstvom surového mäsa a je veľmi ľahko čistiteľný.

Stroj má dodatočnú ochranu proti preťaženiu, ktoré vypne zariadenie v prípade zablokovania rezacieho systému. Na druhej strane prídavný bezpečnostný spínač umožňuje rýchle vypnutie mlynčeka v núdzovej situácii.

Základňa mlynčeka má šesť gumených nožičiek, ktoré zabraňujú pohybu zariadenia počas prevádzky. Sada obsahuje dve sitá s priemerom 5 mm a 8 mm s priemerom 8 cm a tlačidlom z polyetylénu.