Späť
Previous product
Krájač paradajok 5,5 mm - 1 Krájač paradajok 5,5 mm 72,24  (60,20  bez DPH)
Next product
Stroj na vákuové balenie 460 mm - 1 Stroj na vákuové balenie 460 mm 2 248,35  (1 873,63  bez DPH)

Stroj na hamburger 100 mm

66,00  (55,00  bez DPH)

Priemer [mm]: 100

Aktuálne vypredané

(E-mail when Stock is available)

Katalógové číslo: YG-03400 Kategória: Značky: ,
Popis

Popis

Stroj na hamburger 100 mm YATO.

Zariadenie je mimoriadne užitočné v každom cateringu, ktorý sa špecializuje na prípravu hamburgerov z mletého mäsa, ako aj z rýb alebo zeleniny.

Všetky prístroje na lisovanie mäsa YATO, ktoré prichádzajú do styku s potravinami, sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele. Uľahčuje ich udržiavanie v čistote a zaručuje vysokú úroveň hygieny. Spodný kryt je z eloxovaného hliníka, ktorý zaisťuje pevnú konštrukciu a dlhé roky používania. Vďaka svojmu špeciálnemu tvaru a konštrukcii lis lisuje hamburgery s priemerom 100 mm.

Okrem toho má stroj vstavaný špeciálny kontajner na papierové disky, ktorý sa používa na oddelenie pripravených hamburgrov od seba. Zabraňuje tomu, aby sa prilepili a ochránili ich pred priamym kontaktom s rukami, čo výrazne zvyšuje úroveň hygieny pri práci. Umiestnenie kontajnera priamo vedľa lisu umožňuje výrazne urýchliť prácu a zvýšiť účinnosť.

Stroj na hamburger je vybavený štyrmi gumenými nekĺzavými nožičkami, ktoré zaisťujú stabilitu a zabraňujú pohybu zariadenia počas prevádzky.