Späť
Previous product
Vaflovač ROYAL CATERING RCWM-4000-E 420.00  385.00  (320.83  bez DPH)
Next product
< Vaflovač ROYAL CATERING RCWM-2600-R 271.00  259.00  (215.83  bez DPH)
-41%

Vaflovač ROYAL CATERING RCWM-1300-R

262.00  155.00  (129.17  bez DPH)

Vaflovač RCWM-1300-R

 • Rozmery: 43 x 25 x 56 cm
 • Výkon: 1.300 wattov
 • časovač do 15 min.
 • plotňa z teflonu a hliníka

Na externom sklade cca o 2-7 pracovných dní (presný dodací termín na dopyt)

Katalógové číslo: 10010317 Kategórie: Značky: , , ,
Popis

Popis

Vaflovač Royal Catering RCWM-1300-R

je zariadenie pre rýchlu a jednoduchú prípravu chrumkavých vaflí belgického typu. Je ideálny nielen pre reštaurácie a kaviarne, ale aj malé gastro prevádzky a domácnosti. Je vybavený opekacou doskou s priemerom 18,5 cm, ktorá umožňuje upiecť 1 veľkú alebo 4 malé vafle. K výrobe vaflovača boli použité spoľahlivé materiály: kryt z ušľachtilej ocele a doska z hliníka potiahnutého teflónom. Zariadenie je vybavené ergonomickým, tepelne izolovaným držiakom, ktorý umožňuje pohodlnú a bezpečnú prevádzku. Vaflovač Royal Catering RCWM-1300-R je zariadenie určené pre použitie v reštauráciách, kaviarňach, malých gastro prevádzkach a domácnostiach. Vďaka nemu môžete ľahko pripraviť chrumkavý dezert v belgickom štýle. Prezentované zariadenie je vybavené hliníkovou okrúhlou opekacou doskou s priemerom 18,5 cm, ktorá umožňuje pripraviť jednu veľkú alebo štyri malé vafle. Doska je potiahnutá teflónom pre uľahčenie odstraňovanie pripravených vaflí v belgickom štýle. Kryt je vyrobený z nerezovej ocele, čo uľahčuje čistenie a chráni proti mechanickému poškodeniu, ako napr. poškriabanie a trhliny. Tepelne izolovaný držiak vaflovača zaisťuje komfortné použitie bez vysokého rizika popálenia. Zariadenie je vybavené plne automatickým termostatom, vďaka ktorému stačí nastaviť zvolenú teplotu, ktorá sa stále udržiava. Vďaka funkcii timer možno pečenia nastaviť na maximálne 15 minút, a ukončenie procesu signalizuje zvukový signál. To zaručuje optimálnu kontrolu času prípravy vaflí. Zariadenie sa zahrieva rýchlo a kontrolná dióda signalizuje jeho pripravenosť. Gastro zariadenia značky Royal Catering sa vyznačujú odolnosťou a použitím pevných materiálov, preto sa na vaflovač RCWM-1300-R vzťahuje dlhá záruka.

FUNKCIE

Opekacia doska s veľkým priemerom umožňujúce pripraviť jednu veľkú alebo štyri malé vafle

Pevný kryt z ušľachtilej ocele odolný proti mechanickému poškodeniu a uľahčujúce udržanie zariadení v čistote Tepelne izolovaný držiak chrániaci pred popálením pri zdvíhaní horného prvku

Opekacie dosky potiahnuté nepriľnavým povlakom uľahčujúcim odstránenie pripravených vaflí

Automatická kontrola teploty a funkcie timer zvyšujúce komfort použitie vaflovače

 

ModelRCWM-1300-R
StavNový
Napätie230 V
Výkon1300 W
Elektrické prípojky1
Materiál krytuUšľachtilá oceľ
Materiál platničiekHliník/Teflón
Typ vafleBelgický typ
Rozmery (D x Š x V)43,00 x 25,00 x 56,00 cm
Hmotnosť5,50 kg
Rozmery balenia (D x Š x V)43,50 x 31,00 x 31,50 cm
Prepravná hmotnosť6,45 kg

Obsah balenia:

Tu nájdete prehľad o obsahu balenia:

Vafľovač
Rukoväť

Poštovné a doručenie

SPÔSOBY DORUČENIA

 1. Kuriér DHL / GEIS - 3,95 € (SLOVENSKO aj ČESKO)

MOŽNOSTI PLATBY

 1. Dobierka - Napoužívanejší spôsob platby. Peniaze za tovar zaplatíte až pri prevzatí tovaru doručovateľovi kuriérskej služby.
 2. V hotovosti - Za tovar zaplatíte v hotovosti pri osobnom odbere na našej prevádzke.
 3. Bankový prevod - Po prijatí Vašej objednávky Vám bude vygenerovaná zálohová faktúra. Za tovar zaplatíte vopred na náš bankový účet.
  Objednávka nebude odoslaná pokiaľ peniaze nedorazia na náš účet.
  Neplatí pre verejné inštitúcie – obce, školy.. (možnosť platby až po doručení)
 4. Platobná karta (PayPal) - Po vytvorení objednávky ste presmerovaný na bezpečnú platobnú bránu banky, kde zadáte potrebné údaje. Pokiaľ je transakcia autorizovaná, platba prebehne okamžite a tovar expedujeme najneskôr nasledujúci deň, pokiaľ je skladom. Podporujeme bezpečné platby medzinárodnej služby PayPal.