Späť
Next product
< Vaflovač ROYAL CATERING RCWM-1300-R 262.00  155.00  (129.17  bez DPH)
-8%

Vaflovač ROYAL CATERING RCWM-4000-E

420.00  385.00  (320.83  bez DPH)

Vaflovač RCWM-4000-E

 • Rozmery: 37 x 62,5 x 50 cm
 • Výkon: 2 x 2.000 wattov
 • vafle: 10 x 17 cm
 • časovač do 15 min.
 • liatina a smalt
 • Pripojenie 2x230V

1 ks s doručením do 24 hod. (ďalšie na ceste - presný dodací termín na dopyt)

Katalógové číslo: 10010315 Kategórie: Značky: , , ,
Popis

Popis

Vaflovač Royal Catering RCWM-4000-E

sa vyznačuje solídnou konštrukciou vďaka použitiu najkvalitnejších materiálov. Ušľachtilá oceľ chráni zariadenie pred poškodením a liatina potiahnutá špeciálnou vrstvou zabraňuje prilepeniu cesta k opekacím doskám. Dvojité opekacie dosky umožňujú pripraviť 4 belgické vafle naraz. Výkonný ohrievač rýchlo zahrieva zariadenie, zatiaľ čo funkcia timer a nastavenie teploty uľahčujú proces vyprážania. Vaflovač je ideálne riešenie pre veľké gastro priestory, bary, jarmoky a pikniky. Vaflovač Royal Catering RCWM-4000-E je vysokokvalitné gastro zariadenie ideálne pre použitie v kaviarňach, reštauráciách a na rôznych špeciálnych akciách. Zariadenie je vybavené dvojitými doskami, vďaka čomu je možné rýchlo pripraviť veľké množstvo chrumkavých belgických vaflí. Zariadenie vyrobené zo solídnej, odolnej ušľachtilej ocele sa vyznačuje vysokou odolnosťou proti mechanickému poškodeniu a pôsobeniu vysokej teploty. Výkonné ohrievače sa zahrievajú veľmi rýchlo, vďaka čomu je aj proces vyprážanie rýchly. Vaflovač sa skladá z dvoch samostatných opekacích dosiek vybavených samostatnými ohrievačmi, na ktorých možno pripraviť naraz 4 kusy vaflí. Dosky sú zaistené nepriľnavým glazúrovaným povrchom, čo má vplyv na jednoduché a rýchle odstránenie vaflí z dosiek. Okrem toho je zariadenie vybavené dvomi pripojovacími káblami, po jednom pre každú dosku. Vďaka plne automatickej kontrole teploty možno nastaviť vhodnú teplotu a výkon hranami. Doplnková funkcia timer umožňuje nastaviť čas pečenia maximálne na 15 minút. Ukončenie pečenia signalizuje zvukový signál. To umožňuje optimálne kontrolovať proces prípravy chrumkavých zlatých vaflí. Zariadenie je vybavené tepelne izolovaným držiakom, ktorého účelom je ochrana užívateľov pred popálením, a tiež integrovaná ochrana proti preťaženiu. Použitie špeciálnych materiálov zabezpečuje jednoduché a rýchle čistenie. Okrem toho zabraňuje konštrukcia waflovača  úniku cesta z formy. Kompaktná konštrukcia a intuitívne ovládanie zaručujú, že je vaflovač Royal Catering RCWM-4000-E zariadenia vysokej kvality, preto poskytujeme na neho dlhú záruku.

 • Vysokokvalitná ušľachtilá oceľ chrániaca vaflovač pred mechanickým poškodením a pôsobením vysokej teploty
 • Výkonný ohrievač zaisťujúci rýchle zahriatie
 • Dvojité opekacie dosky umožňujúce pripraviť 4 belgické vafle naraz
 • Doplnkové funkcie: timer a termostat podporujúce proces vyprážania
 • Integrovaný zvukový signál informujúci o ukončení hriatia a zabraňujúci spáleniu cesta
ModelRCWM-4000-E
StavNový
Napätie230 V
Výkon4000 W
Elektrické prípojky2
Materiál krytuUšľachtilá oceľ
Materiál platničiekLiatina a smalt
Typ vafleBelgický typ
Rozmery (D x Š x V)37,00 x 62,50 x 50,00 cm
Hmotnosť34,25 kg
Rozmery balenia (D x Š x V)45,00 x 70,00 x 35,50 cm
Prepravná hmotnosť38,00 kg

 

Obsah balenia:

Tu nájdete prehľad o obsahu balenia:

Vafľovač
2 veľké misky na zachytávanie tuku
2 malé misky na zachytávanie tuku

Poštovné a doručenie

SPÔSOBY DORUČENIA

 1. Kuriér DHL / GEIS - 3,95 € (SLOVENSKO aj ČESKO)

MOŽNOSTI PLATBY

 1. Dobierka - Napoužívanejší spôsob platby. Peniaze za tovar zaplatíte až pri prevzatí tovaru doručovateľovi kuriérskej služby.
 2. V hotovosti - Za tovar zaplatíte v hotovosti pri osobnom odbere na našej prevádzke.
 3. Bankový prevod - Po prijatí Vašej objednávky Vám bude vygenerovaná zálohová faktúra. Za tovar zaplatíte vopred na náš bankový účet.
  Objednávka nebude odoslaná pokiaľ peniaze nedorazia na náš účet.
  Neplatí pre verejné inštitúcie – obce, školy.. (možnosť platby až po doručení)
 4. Platobná karta (PayPal) - Po vytvorení objednávky ste presmerovaný na bezpečnú platobnú bránu banky, kde zadáte potrebné údaje. Pokiaľ je transakcia autorizovaná, platba prebehne okamžite a tovar expedujeme najneskôr nasledujúci deň, pokiaľ je skladom. Podporujeme bezpečné platby medzinárodnej služby PayPal.